Technologia

nasz
sprzęt

USG Arietta 750

USG Arietta 750 - to nowoczesny system diagnostyczny klasy Premium, który przenosi badania ultrasonograficzne na jeszcze wyższy poziom! Aparat zapewnia wysoką precyzję wykonywanych badań. Posiada wszechstronne zastosowanie - doskonale sprawdza się w radiologii, elastografii, ultrasonografii w czasie rzeczywistym, morfologii płodu i serca oraz kardiologii. Do aparatu USG Arietta 750 można podłączyć różnego typu głowice ultrasonograficzne, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w badaniach podstawowych, jak i zaawansowanych.

Ultrasonograf posiada wysokiej klasy monitor LCD, dzięki czemu zyskujemy bardzo wyraźne obrazy o wyjątkowej ostrości i kontraście. Daje to lekarzowi możliwość uchwycenia najdrobniejszych szczegółów podczas badania.

Wirówka do osocza bogatopłytkowego LC-04R-digital

Wirówka do osocza bogatopłytkowego - sterowana cyfrowo, nowoczesna wirówka z zakresem wirowania o bardzo dużej ilości obrotów na minutę. Jej niezawodne działanie umożliwia szybkie i proste przygotowanie materiałów do zabiegów medycyny estetycznej.

Wirówka wykorzystywana jest przede wszystkim do pozyskania osocza bogatopłytkowego PRP oraz fibryny bogatopłytkowej PRF z krwi własnej Pacjenta. Pozyskane osocze posiada dobroczynne właściwości i szerokie możliwości zastosowania w różnego typu zabiegach. Stosuje się je w leczeniu łysienia, a także w procesach regeneracji i odbudowy skóry. Preparat przywraca skórze jędrność, elastyczność i nawilżenie, wygładza zmarszczki, potrądzikowe blizny i rozstępy.

Opinie
naszych pacjentów

zapraszamy do kontaktu

Zostaw swój numer telefonu
oddzwonimy do Ciebie, aby umówić termin wizyty