O klinice

Poznaj
naszą klinikę

Idea założenia kliniki zrodziła się wiele lat temu, kiedy w czasie studiów mieliśmy okazję zobaczyć, w jaki sposób funkcjonują gabinety medyczne, czy też psychologiczne. Zauważyliśmy, że w wielu tych miejscach brakuje kompleksowej, holistycznej opieki medycznej. Te obserwacje dały początek wizji powstania The Whole Body Clinic.

 

Zakładając naszą klinikę, przyświecała nam idea stworzenia miejsca, w którym każda leczona przez nas osoba będzie czuła się ważna i kompleksowo zaopiekowana. Od początku istnienia naszej placówki główny akcent kładziemy na współpracę szerokiego zespołu specjalistów, co pozwala na holistyczne podejście do leczenia naszych Pacjentów.

W The Whole Body Clinic zgromadziliśmy ekspertów w dziedzinie psychologii, kardiologii, radiologii, ginekologii, ortopedii, medycyny estetycznej, fizjoterapii, logopedii oraz dietetyki.

Szeroki zespół specjalistów różnych dziedzin medycyny umożliwia prowadzenie leczenia interdyscyplinarnego, skupionego na kompleksowej opiece w zakresie profilaktyki, diagnostyki i wykonywania różnego typu zabiegów. Nie odsyłamy naszych Pacjentów “od drzwi do drzwi”, ale do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, skupiając się na dotarciu do przyczyny choroby lub zaburzenia.

 

Leczenie wielospecjalistyczne to nie jedyna zaleta miejsca, które stworzyliśmy. W trosce o komfort naszych Pacjentów zadbaliśmy o gustowną i klimatyczną przestrzeń kliniki. Ponadto jej nadmorska lokalizacja pozwala poczuć się niemal jak na wakacjach. The Whole Body Clinic mieści się bowiem w Gdyni w niedalekiej odległości od pięknej plaży i morza. Ponadto doskonałe efekty leczenia zapewnia nowoczesne zaplecze technologiczne. Każdy nasz gabinet wyposażyliśmy w wysokiej jakości aparaturę medyczną.

Nasze
wyróżniki

Holistyczne podejście do pacjenta

Lekarze wielu specjalizacji

Ciepła i rodzinna atmosfera

Nowoczesne zaplecze technologiczne

Opinie
naszych pacjentów

zapraszamy do kontaktu

Zostaw swój numer telefonu
oddzwonimy do Ciebie, aby umówić termin wizyty